Зустріч з учасниками АТО
Зустріч гімназистів з учасниками АТО

 

У Київській гімназії східних мов №1 відбулася зустріч учнів 6-Г класу з учасниками АТО, під час якої гімназисти підтримали єдність нашої країни і висловили подяку людям, які, ризикуючи своїм життям, захищають незалежність нашої держави. Класний керівник Темченко Л. В. (вчитель української мови та літератури) та батьки учнів всім серцем, душею бажали скорого повернення бійців АТО в рідні домівки, а головне перемогти зло, яке чорними хмарами кружляє над Україною та залишитися живими.

Учасники АТО розповіли учням про нелегкі бойові будні. З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали їхні розповіді про героїзм наших воїнів, які ризикуючи власним життям, протистоять агресору, не даючи йому знищити Україну.

Учні задавали багато питань про умови існування в місцях бойових дій. Чи носять вони обереги, подаровані дітьми? А головне про те, коли закінчиться війна?

На завершення зустрічі учні гімназії подарували гостям прапор України, як оберіг наших героїв. Захисники АТО пообіцяли гімназистам надіслати фотографію з військового підрозділу де буде розміщено оберіг – частинка душі і тепла київських школярів.Создан 16 дек 2016-Код для главной страницы сайта--> Погода в у Києві

Интернет реклама УБС