Цікаві конкурси для підлітків
Для дітей, які вступили у підлітковий вік, думка друзів у багатьох випадках є вирішальним. І якщо на носі день народження вашого сина чи доньки, з приводу якого вирішено провести вечірку з друзями, то ніяк не обійтися без цікавих і смішних конкурсів для веселої компанії підлітків. 
Подібні розваги припадуть до смаку як дітям 12-13 років, так і хлопцям і дівчатам старшого віку. Будь-яке свято має супроводжувати веселощі, а якщо це будуть прикольні конкурси для підлітків з призами та подарунками, то вечірка вдасться на славу! Та й компанія дорослих часом не відмовиться весело провести час, взяти участь у незвичайних іграх і змаганнях. 

Смішні конкурси для вечірок для підлітків

 

  • «Виступає Вєрка Сердючка» . Напевно, самі прикольні конкурси - з переодяганнями. Надайте учасникам (хлопчикам) «атрибути» Вєрки Сердючки: берет або перуку, картату спідницю, блискучу кофточку і два повітряні кульки. Хлопці повинні по черзі переодягатися, виходити і пародіювати відомого коміка. Наприклад, завдання може полягати в тому, щоб виголосити на честь іменинника тост в стилі Сердючки. Перемагає той, кому найкраще вдалася пародія.

  • «Каляки-маляки» . Дуже смішна гра, яка обов'язково сподобається дітям. Сенс її полягає в наступному: провідних називає 10 слів (бажано іменників), а гравці повинні швидко зобразити це слово на аркуші паперу у вигляді малюнка. На кожне слово дається буквально 5 секунд, а використовувати букви, звичайно, забороняється. Потім кожен гравець повинен озвучити те, що він намалював, якщо, звичайно, розбере свої «каляки-маляки».

  • «Сюрприз з сумки» . Під музику в центр кімнати виноситься сумка, куди попередньо поклали всілякі смішні предмети: косинки, діряві шкарпетки, дитячі памперси і соски, капелюхи, підтяжки і т. п. Кожен гість вечірки повинен дістати з сумки один предмет і надіти його на себе, не перериваючи танцю, що зазвичай відбувається під веселий сміх публіки.

  • 4. «Посадив дід ріпку» . Вам знадобиться дитяча книжка з казками. Ведучий - зазвичай іменинник - з виразом читає казку, підставляючи замість назв персонажів імена своїх гостей. Виходить дуже смішно! Можна читати і інші казки. «На ура» йдуть «Червона шапочка», «Курочка Ряба», «Теремок» та інші народні казки.

  • Наступний конкурс - «Як курка лапою» - полягає в тому, що гості змагаються в тому, хто краще підпише листівку імениннику ногою! Зазвичай для цього використовується аркуш ватману, на якому всі по черзі вправляються в цьому нелегкому мистецтві каліграфії.

Конкурси для підлітків з призами

 

  • «Джунглі» . Попередньо потрібно розвісити посеред кімнати на довгих нитках різні предмети (вони ж будуть призами і повинні вибиратися залежно від віку та інтересів хлопців). Кожному гостю по черзі зав'язують очі шарфом, потім «розкручують» його, щоб він втратив орієнтацію, і дають в руки ножиці. Мета - обрізати мотузку і отримати подарунок.

  • «Безпрограшна лотерея» . Зберіть в мішок або коробку різні дрібні предмети: прищіпку, брязкальце, носовичок, коробок сірників і т. п. Предметів повинно бути рівно стільки, скільки гостей буде на святі. Кожен з них повинен витягнути свій «приз», при цьому господар вечірки озвучує до кожного подарунку смішний коментар, наприклад: «Вам дісталася прищіпка - кращий засіб від нежиті!».

  • «Квест» . Кожному гостю видається карта скарбу - призу, який попередньо був захований в затишному місці. Хто

 

перший знайде - той і отримає!

  • «Подарунок» . Візьміть невеликий предмет, який буде призом, і покладіть її в коробку відповідного розміру. Оберніть папером, а зверху напишіть загадку. Потім знову оберніть папером, а зверху напишіть ще одну загадку. Таких шарів можна зробити до 10. Пустіть цей «подаруночок» по колу, і нехай кожен намагається відгадати загадку. Як тільки одна з них отгадана - здирайте цей шар обгортки і приступайте до наступного. Виграє той, хто відгадав останню загадку і відкрив коробку. А можна заздалегідь домовитися і вручити приз імениннику - такий конкурс цілком можна влаштувати на день народження підлітка.Создан 08 фев 2017-Код для главной страницы сайта--> Погода в у Києві

Интернет реклама УБС